Оформлення весілля від Арт Декор у Луцьку

10.09.2012 14:34

Оформлення весілля від Арт Декор у Луцьку

Підготовка до весілля – справа кропітка, тож варто спланувати усе завчасу та продумати до найменших дрібниць. Вбрання для наречених, обручки, весільний зал, святкове меню, замовлення реєстрації у РАГСі, весільний коровай – такі важливі моменти, звісно ж, плануються заздалегідь. Проте існує немало нюансів, про які нареченим варто нагадати.

1. Запрошення на весілля. День Вашого одруження – подія далеко не ординарна, тож підійдіть творче до вибору весільних запрошень. Або ж виготовить їх власноруч. Величезний вибір товарів для хенд-мейду дозволяють самостійно створити маленькі шедеври – потрібно прикласти лише трохи зусиль та фантазії. А отримати власноруч виготовлене запрошення буде приємно кожному гостеві. Воно зможе передати Ваш індивідуальний смак, а якщо весілля стилізоване – то підказати його тематику. Текст для запрошень теж Вам обирати. Можливо він буде офіційним, а можливо – віршами. Головне – він повинен містити усю інформацію, яка потрібна щоб потрапити на урочистість в правильний час та у правильне місце. 

2. Оформлення весільного залу. Створити витончену, романтичну та казкову атмосферу можна, прикрасивши приміщення, де буде проходити святкування. Драпірування стін, колон легкою тканиною, декорування столу для наречених та стінки позаду них, встановлення та прикрашення весільної арки – усе це задасть відповідного настрою і нареченим, і їх гостям.

3. Весільна флористика. Такий елемент як квіти – невід’ємний на весіллі. Вони додають якоїсь легкості, невимушеності та разом з тим елегантності і вишуканості. Квіткові композиції на столах для наречених та гостей, в якості декоративних елементів для прикрашення залу, бутоньєрка для нареченого і весільних букет нареченої – без цих атрибутів не можна уявити жодне весілля. 

4. Весільний кортеж. Авто, у якому їхатимуть наречені, відображає їх стиль та смак. Тож і транспортні засоби сьогодні намагаються прикрасити найкращим чином. 

5. Бонбоньєрки. Не забувайте про гостей – маленькі смачні подарунки порадують і дорослих, і малих, і будуть ознакою Вашої уваги кожному з них. Проявити турботу про кожного з запрошених можна, і доклавши зусиль до організації їх місць за святковим столом. Пов’яжіть стільці бантами або ж візьміть у прокаті чохли на стільці, до того ж, це додасть витонченості у загальний образ прикрашеного залу. 

6. Інші дрібнички. Дрібнички – не означає щось менш важливе. Не забудьте про весільні келихи, оздоблені належним чином, подушечки для обручок, альбом для побажань – усе це у комплексі створить чудове враження про Ваше весілля.

Такі послуги у Луцьку Вам готові надати працівники творчої студії «Арт-Декор». Ми візьмемо на себе оформлення Вашого весільного залу, кортежу та виїзної церемонію, а також забезпечимо Вас усіма необхідними аксесуарами. Усе, що Вам лишиться – отримувати задоволення від Вашого свята.

весілля

 

Наші послуги...


      Поділитись: